שגית פילאטיס
סטודיו לפילאטיס מכשירים לעיצוב וחיטוב הגוף


דף הבית >> פילאטיס טבעון

 

 

מבצעים בסניף טבעון

** זוג המצטרפים יחדיו, אחד המתאמנים מקבל שעור מתנה**

** חבר מביא חבר- לקוח קיים המצרף מנוי נוסף מקבל שעור מתנה**

 

ב"ה

פילאטיס מכשירים  ואימוני TRX קרוספיט
בקרית טבעון 

הסטודיו הנוסף של רשת שגית פילאטיס, הסטודיו לפילאטיס בקרית טבעון הוא השני ברשת שגית פילאטיס והוא פתוח לקהל הרחב החל מחודש פברואר 2008.

הסטודיו ממוקם ברחוב השקדים 1 בקרית טבעון גם בסטודיו הזה אנו נמשיך לפעול בצורה זהה לסניף שבחיפה, גם בקרית טבעון נשים דגש על מיקצועיות ורמה גבוה של המדריכים שלנו, השיעורים יהיו בקבוצות של עד 7 מתאמנים על מנת לשים דגש על אימון אישי ולתת תשומת לב מקסימלית לכל מתאמן.

מטרתנו העיקרית היא להעביר לאנשי קרית טבעון והסביבה את הידע שיש לנו על מנת שחייהם ישתפרו  בכל פעולה שמבצעים במהלך היום בבית או בעבודה ולדאוג לשיפור היכולת הגופנית של המתאמנים חיזוק השרירים והארכתם, וכמו כן לאנשים בעלים פריצות דיסק או פטלוגיות אחרות לדאוג לשיפור החיי היום יום על מנת שיסבלו פחות מכאבים.

בנוסף אנו משלבים בסטודיו בקרית טבעון אימוני רצועות TRX (טי אר אקס)שהם אימונים יותר אינטנסיבים וקשים שעובדים כנגד משקל הגוף. באימון ה trx אנו משלבים ציוד נוסף כמו כדורי כוח, משקוליות, גומיות ואביזרים נוספים.
האימונים מיועדים לכולם אין עיניין של גיל או מין ממש לכולם.  

השעורים בסטודיו בקרית טבעון הם כמו בסטודיו בחיפה בני 50 דקות, הסטודיו  פתוח בימים א-ה החל מהשעה 8:00 בבוקר ועד 12:00 ושוב החל מ 17:00עד 22:00, וביום ו החל מהשעה 7:00 ועד השעה 12:00

יש לתאם שיעור מראש!!

שעור ניסיון 30 ש"ח

לתאום שיעורים ניתן ליצור קשר עם

אסף מנהל הסטודיו בקרית טבעון

בטלפון  1-700-70-40-30
 
 

 מפה, אין מגיעים אלינו?
פילאטיס טבעון הגעה

   


 
לייבסיטי - בניית אתרים