שגית פילאטיס
סטודיו לפילאטיס מכשירים לעיצוב וחיטוב הגוף

שגית פילאטיס עתלית

רשת שגית פילאטיס מתרחבת ומגיעה לחוף הכרמל ובפרט לעתלית, אנו גאים להעביר גם לתושבי עתלית וחוף הכרמל את חווית פילאטיס מכשירים.
השיעורים בסניף זה מתבצעים בקבוצות קטנות של עד 4 מתאמנים בקבוצה על מנת לתת למתאמן יחס אישי הקניית ידע ויכולת לשיפור ביצועיו, השיעורים הם בני 50 דקות.
השיעורים מועברים על ידי שגית דרמון המנהלת המיקצועית של הרשת, הבעלים וילידת עתלית, בנוסף לשגית דרמון  מעבירים את השיעורים מדריכים נוספים מנוסים ומקצועיים בתחום.
אנו משמשים גם כבית ספר להכשרת מדריכי פילאטיס ולכן אנו דואגים שהכי טובים יהיו אצלנו ומשקיעים בהם מבחינת קורסים והכשרות נוספות.

במקום ישנו ציוד חדיש הכולל מיטות רפורמר ואת כל סוגי האביזרים הנהוגים בפילאטיס כגון : כדורי פיטבול, גומיות, חישוקי פיזיקל ושאר האיבזור הנדרש.

בסטודיו מתקיימים גם אימוני TRX  (טי אר אקס)אשר מבוססים על רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך עבודה על כל שרירי הגוף. הפעילות, הנעשית באמצעות רצועות הכושר התלויות, מאתגרת את כל שרירי הגוף תוך שימוש תמידי בשרירי הליבה (CORE ).
ייחודו של האימון בכך שניתן להשיג תוצאות מהירות בזמן קצר תוך שיפור מערכת השרירים, הקואורדינציה העצבית ושיווי משקל, ולכן אימון זה נחשב לאימון הפונקציונלי החדשני ביותר, האימון מועבר ע"י מאמן אישי אסף דרמון מורה לחנ"ג מדריך פילאטיס חדר כושר המוסמך בשיטת אימון זו, האימון מתבצע בקבוצות קטנות של 4-6 אנשים או אימון אישי.


בואו גם אתן / ם להצטרף לשיעורי הפילאטיס מכשירים וTRX (טי אר אקס)בעתלית שבחוף הכרמל ולהנות מהיתרונות של הפילאטיס וה TRX (טי אר אקס)המדוברות והמבוקשות, לתוצאות מהירות בחיטוב הגוף , לשיפור היציבה , הגדלת טווח התנועה של הגוף הארכת השרירים וחיזוקם, הצרת הקיפים , חיזוק שרירי הבטן והגב ובתוך כך להפחית כאבי גב וטיפול בשאר פתולוגיות במגוון ענק של תרגילים באין סוף של ווריאציות. 
יחס אישי חם ומשפחתי.


** יש לציין כי כל מיטות הפילאטיס הוחלפו לחדשות לגמריי **

שעור ניסיון ב 40 ש"ח בלבד 1-700-70-40-30 


 

 
לייבסיטי - בניית אתרים